Bu Tarz Benim Oyunu Oyna


Bu Tarz Benim Oyunu

Oyun Açıklaması:

Bugünlerde ekranların en popüler moda trendi yarışmasının oyunuyla karşınızdayız. Oyunu oynayabilmeniz için öncelikle, Bu Tarz Benim yarışmasını sizlere kısaca anlatmamız gerekiyor. Birçoğumuzun bildiği gibi bu tarz benim yarışmasında,  Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu gibi ünlü moda devleri jüri olarak yer alıyor. Birbirinden güzel bayanlar, birbirleriyle kıyasıya yarışarak, kendi moda stilleri ile jüriden geçer not almaya çalışıyor.

 

Bizim oyunumuza geçersek; sitemizde bulunan Bu Tarz Benim oyunu tam da yarışması ile bire bir olarak hazırlanmış. Oyuna giriş yaptıktan sonra, ilk bölüm olan “ Hip Hop ” kısmına tıklayarak belirtilen zaman içinde hazırlanmalı ve bu bölümde başarılı olduktan sonra diğer yarışmalara geçiş yapmalısınız. Haydi bakalım oyuna diyerek, “ kimler en tarz olacak ” , merakla bekliyoruz.

 

Bu tarz benim oyununun jürili olan versionu da yakında sitemizde olacak. Bu tarz benim oyununda gerçek alışverişin tadını çıkartırken, en güzelin nasıl olduğunu da göreceksiniz. Bu tarz benim oyununda herkese bol eğlenceli dakikalar dileriz. Bu tarz benim oyunuyla ilgili yorumlarınızı da bekliyoruz.

Oyun Adı: Bu Tarz Benim Oyunu    Kategori: Kız Oyunları    Beğenen: 838    Beğenmeyen: 133  

SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
@ Copyright 2012 Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
En Güzel makyaj oyunları ve makyaj yapma oyunları sitemizdedir.